Pokoje a vybavení

Přijeďte a zůstaňte u nás

Chalupa nabízí možnost spát ve třech ložnicích, jsou zde také dvě kuchyňky, dvě koupelny, dvě toalety. Na zahradě se nachází klidné posezení. Dole v herně se nachází stůl na billiard, set na šipky a dětský herní stůl. Parkování je na soukromém pozemku, který je oplocený. Samozřejmostí je wifi připojení a možnost sledovat netflix.

Přízemí

V přízemí se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňkou a koupelna s toaletou. Středu pokoje dominuje hřejivý krb. Nachází se zde také pohovka, která se dá rozložit. Mezi další vybavení patří televize, kávovar, elektrická trouba, myčka, lednička. V koupelně nalezneme vanu i sprchový kout. Přes pokoj se dá sejít dolů do herny.

1. patro

Po schodech se z vstupní haly dostaneme do 1. patra, kde se nalézají dva prostorné pokoje. Pokoj na levé straně nabízí krásné výhledy z balkónu na Beskydy. Nalezneme zde prostornou manželskou postel a dvě rozkládací pohovky, samozřejmě je zde i televize a posezení. Druhý pokoj nabízí kuchyňku s lednicí, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu. Jsou zde umístěny tři postele, včetně dětské a také televize. Dominantou pokoje je infrasauna, která určitě zpříjemní Váš zážitek.

Přízemí – herna

Jako ideální místo na večer s přáteli bychom nazvali naše přízemí. Je zde možnost zatopit si v krbu a hezky si to tady vyhřát, k tomu si můžeme zahrát billiard, zaházet si šipky nebo si popřípadě zahrát stolní fotbálek.

Zahrada

Celá chalupa je oplocena a nachází se zde krásná zahrada. Je zde možnost grilování, posezení s rodinou či přáteli. V létě je možné využít velký bazén. V příznivém počasí je k dispozici ping pongový stůl s vybavením nebo také pískoviště ve tvaru lodi.